Haberler

Kızılay Haftası'nı öğrencilerimizin hazırladığı güzel bir canlandırma eşliğinde kutladık.

Okulumuz Sivil Savunma Kulübü öğretmenlerimiz ve öğrencilerinin hazırladığı program kapsamında Kızılay Haftası'nı kutladık. Ayrıca emekle ve özenle hazırlanan "Okul Kızılay Köşesi" sayesinde bilgilerimizi tazeledik.

Devamı

Okulumuz Rehberlik Servisi tarafından tüm 3. ve 4. sınıf öğrencilerimize "Verimli Ders Çalışma Teknikleri" konulu eğitim verilmiştir.

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün 2019-2020 eğitim öğretim yılı için belirlediği "Okul Başarısını Artırma" hedefi kapsamında, okulumuz Rehberlik Servisi tarafından ekim ayının odağını "Verimli Ders Çalışma Teknikleri" konusu oluşturmuştur. Ekim ayı başında velilere yönelik yapılan eğitimin bir benzeri, tüm 3. ve 4. sınıf şubelerindeki öğrencilerimize verilmiştir.

Devamı

Cumhuriyet Bayramı, okulumuzda coşkuyla kutlandı!

Cumhuriyetimizin 96. yıl dönümü, sınıf öğretmenlerimizin ve sevgili öğrencilerimizin özveriyle hazırladıkları gösteriler ile kutlandı. Ayrıca okulumuz Görsel Sanatlar Kulübü'nün düzenlediği resim yarışmasında birinci, ikinci ve üçüncü olan öğrencilerimize Okul Müdürümüz Sadık Aktaş tarafından madalya ve hediyeleri verildi.

Devamı

Okulumuzun tüm sınıf kapıları giydirildi.

Okul Aile Birliğimiz tarafından, okulumuzun bütün sınıf kapıları farklı içerik ve şekillerde giydirildi. Öğrencilerimizin sınıflarına açılan kapılan artık çok daha renkli ve neşeli.

Devamı

VERİMLİ DERS ÇALIŞMA TEKNİKLERİ VELİ SEMİNERİ

OKULUMUZ REHBER ÖĞRETMENLERİ TARAFINDAN 15 EKİM 2019-2020 EĞİTİM YILI VERİMLİ DERS ÇALIŞMA TEKNİKLERİ VELİ SEMİNERİ VERİLDİ

Devamı