Haberler

12 Mart İstiklâl Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü törenimizden görüntüler

12 Mart İstiklâl Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü, okulumuz Kutlama Komitesi ile Bilim, Fen ve Teknoloji Kulübü öğretmenlerinin katkılarıyla hazırlanan bir törenle kutlanmıştır. Törende ayrıca okulumuz bünyesinde düzenlenen İstiklal Marşı'mızın tamamını okuma yarışması ile şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilerimize de okul idaresi tarafından madalya ve hediyeleri verilmiştir.

Devamı

Kadınlar Günü haftasında sadece kadın velilerimize özel "Bana Ne Oldu?" atölyesini gerçekleştirdik.

Okulumuz Psikolojik Danışmanlarından Pakize Alkın, Kadınlar Günü haftasında sadece kadın velilerimize özel "Bana Ne Oldu?" isimli atölye çalışmasını gerçekleştirmiştir. Etkinlik; insanın duygu, düşünce ve davranışlarını nasıl oluşturduğunu, ilişkilerinde kendini konumlandırdığı yerin hikayesini, büyürken aldığı hasarlara ve bu hasarların bugüne yansımalarını transaksiyonel analiz çerçevesinden anlatan, bol uygulamalı bir içerik halinde sunulmuştur. Emeğinden ötürü Pakize Alkın'a ve katılım gösteren kadın velilerimize teşekkür ederiz.

Devamı

Okulumuzda "Yeşilay Haftası" kutlaması

Okulumuz Değerler Kulübü öğretmenlerinin rehberliğinde hazırlanan Yeşilay Haftası kutlaması ve pano çalışmalarından görüntüler

Devamı

Karabağlar İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından tüm 3. sınıf öğrencilerimize "Gıda Güvenliği" konulu seminer verildi.

09.03.2020 tarihinde Karabağlar İlçe Sağlık Müdürlüğü'nden gıda mühendisleri okulumuzu ziyaret ederek tüm 3. sınıf öğrencilerimize, okulumuz konferans salonunda "Gıda Güvenliği" konulu bir eğitim vermiştir. 

Devamı

Şubat ayı DYNED birincilerine okul müdürlüğümüz tarafından hediyeleri ve başarı belgeleri verildi.

DYNED (Dinamik İngilizce Eğitimi) kapsamında aralık ayı boyunca, 4. sınıflar arasında en yüksek katılımı sağlayarak başarı gösteren öğrencilerimiz, okul müdürlüğümüz tarafından verilen hediye ve başarı belgeleri ile ödüllendirildi.

Devamı